تظاهرات هزاران اتریشی به سیاست‌های دولت وین

تداوم عملیات ضد تروریستی ترکیه در عراق

برگزاری رژه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین

انصارالله: زمان برقراری آتش بس در الحدیده یمن۲۷ آذر تعیین شد

عکس/ تظاهرات جلیقه زردها به اسرائیل رسید

۲۱ بار نقض توافقنامه سوئد توسط عربستان طی ۲۴ ساعت

مخالفت‌ها با اعلام انتقال سفارت استرالیا به بیت المقدس

تاکید ائتلاف آمریکایی بر ادامه عملیات در سوریه

با جداسازی پسماند در منزل، صاحب خودرو شوید!

با تفکیک زباله در منازل برنده خودرو شوید!

شرکت بازیگران سرشناس سینما در تظاهرات فرانسه

ادامه ارسال تجهیزات ارتش سوریه به ادلب

زخمی شدن ۲۰ فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست به رام‌الله

حملات متعدد جنگنده های سعودی طی ۴۸ ساعت گذشته

زباله تفکیک کنید و جایزه بگیرید

تظاهرات هزاران انگلیسی در خیابان‌های لندن علیه طرح برگزیت

زخمی شدن 11 صهیونیست در رام الله

دفع حملات تروریست‌ها از چند محور توسط ارتش سوریه

سازمان ملل: حدیده پیچیده‌ترین مساله در مذاکرات سوئد است

بازداشت و زخمی شدن هزاران نفر در تظاهرات فرانسه

سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۸
کد مطلب: ۲۱۵۴۷
۷ نظر
داخلی آرشيو چند رسانه ای صفحه سوریه
شادی سوری‌ها از کاندیداتوری بشار اسد + تصاویر
شادی سوری‌ها از کاندیداتوری بشار اسد + تصاویر
سوری‌ها بعد از اعلام کاندیداتوری بشار اسد، در حمایت از وی به خیابان‌ها آمده و ابراز شادی کردند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، دقایقی پس از اعلام رسمی شرکت بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه، هزاران نفر از مردم در شهرهای مختلف این کشور به خیابان‌ها آمده و از وی حمایت کردند.

تجمع‌کنندگان که پرچم سوریه و تصاویر رئیس جمهور "بشار اسد" را در دست داشتند، خواهان بازگشت صلح و دموکراسی به کشورشان شدند.
Share/Save/Bookmark
رزمنده دفاع از مظلومان
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۰:۳۱:۳۱
درسی برای کسانی که به آمریکا دل خوش کردهاند؛
وقتی اعتماد بیجا به آمریکا، مرسی را به پای چوبه دار کشاند

کنار زدن رئیس جمهور قانونی مصر توسط ارتش این کشور نوعی کودتا محسوب میشود و عملی غیرقانونی است. جلوی این گونه سوءاستفاده ارتش مصر باید گرفته شود والا هیچ حزب و گروهی امنیت نخواهند داشت در ضمن ارزیابی حوادث این کشور نشان میدهد در پشت پرده این حوادث، کشورهای قطر، عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی دست دارند و نمیگذارند آرامش به مصر برگردد.


اگر قرار باشد که ارتش مصر رئیسجمهور کنار بزند چه نیازی به انتخابات و رای مردم این کشور بود. به جای محمد مرسی باید سفیران آمریکا و اسرائیل اخراج میشدند و این دو سفارتخانه تعطیل میشد، تا کشور مصر روی آرامش به خود ببیند.


خانم بدوی با تاکید بر این که همسرش، دادگاه رسیدگی کننده به پرونده اش را امنیتی خوانده و آن را به رسمیت نمی شناسد، خاطرنشان کرد: اکنون همسرم در زندان "الحائر" به سر می برد و تاکنون به من اجازه ملاقات با او را نداده اند. (1070)
 
بابائی
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۱:۰۶:۴۴
مسئولین آمریکا از رئیسجمهور گرفته تا وزیر خارجه این کشور به هر کشور دیگری که مسافرت میکنند آنجا را به آتش میکشند به همین دلیل باید ملت این کشورها اجازه ورود این اخلالگران جهانی را به کشورشان ندهند. (1071)
 
دشمن باراک اوباما جنایتکار
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۱:۰۸:۴۶
مردم فیلیپین پرچم آمریکا را آتش زدند
یک روز قبل از ورود اوباما به مانیل، مردم فیلیپین علیه سیاستهای آمریکا دست به راهپیمایی زدند و پرچم این کشور را آتش زدند.
اوباما که در سومین مرحله از سفر آسیایی خود در مالزی با اعتراضات متعددی روبهرو شده بود، امروز (دوشنبه) به فیلیپین خواهد رفت. به گزارش تلویزیون سیسیتیوی، سفر اوباما به مالزی در نیم قرن گذشته بیسابقه بوده است و مخالفت بسیاری از مردم مالزی را به همراه داشته است. اوباما موافقتنامههای تجاری و سرمایهگذاری را با نجیب رزاق، نخستوزیر مالزی، امضا کرده است.به گزارش آسوشیتدپرس، مقامات مذاکرهکننده آمریکایی و فیلیپینی، از نهایی شدن توافق نظامی آمریکا و فیلیپین تا پایان ماه جاری میلادی خبر دادهاند. با نهایی شدن این توافقنامه، حضور نظامی آمریکا در فیلیپین، تا 10 سال دیگر تمدید خواهد شد. مذاکرهکنندگان آمریکایی - فیلیپینی گفتهاند که این توافقنامه در سفر اوباما به فیلیپین نهایی میشود.
مطابق قانون اساسی فیلیپین، ارتش آمریکا نمیتواند حضور نظامی دائم در قلمرو فیلیپین داشته باشد و یا این که سلاح هستهای به این کشور منتقل کند.
هماکنون اختلافات ارضی فیلیپین با چین بر سر بخشهایی از دریای چین جنوبی بالا گرفته است و آمریکا برای استقرار در منطقه به این اختلافات دامنزده است. پیش از این هم، اوباما با اظهارات مداخلهجویانه خود در ژاپن و کرهجنوبی طی تور آسیاییاش، واکنش جدی مقامات چینی را برانگیخته بود.
مردم فیلیپین، ضمن مخالفت با نهایی شدن این موافقتنامه نظامی، تظاهرات گستردهای را در آستانه ورود اوباما به این کشور تدارک دیدند و همانند مردم مالزی با حمل پلاکاردهایی اوباما را بزرگترین تروریست جهان معرفی کردند.
تظاهرکنندگان فیلیپینی با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» ضمن مخالفت با انعقاد توافقنامه نظامی با واشنگتن خواستار خروج نظامیان آمریکایی از این کشور شدند. (1072)
 
شاکی
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۱:۱۴:۰۱
اعتراض ملت مظلوم در برابر جنایات جنگی دولت های تروریست در سوریه مدت 37 ماه است با سکوت تمام سازمان های بین المللی سکوت اختیار کرده است
روزهای ابتدای اردیبهشت ماه 1359 یادآور شکست هیمنه استکبار جهانی آمریکای جنایتکار و اعجاز قرن است که در طبس رخ داد. این ایام پرعبرت بر مذاکرهکنندگان هستهای و ملت مجاهد مبارک باد. (1073)
 
دشمن عربستا سعودی
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۱:۱۵:۴۶
هاشمی با دشمنان اسلام در عربستان سعودی دیدار کرده است
عربستان سعودی با بشاراسد مخالف نیست و با دین و اسلام و مسلمانان مخالف است سایر کشورها که بشاراسد وجود ندارد
عربستان سعودی در سوریه مدت 37 ماه قتل 155 هزار نفر انسان های بی گناه است و همچنان نیزادامه دارد (1074)
 
شاکی از نخست وزیر اسرائیل
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۱:۱۶:۵۹
افشاگری خدمتکار نتانیاهو
مدیر خدمتکاران نتانیاهو تهدید کرده است در صورت پرداخت نشدن طلبهایش، اسرار فاشکنندهای را از زندگی شخصی او و همسرش برملا خواهد کرد.
به گزارش مشرق، فردی که به مدت دو سال مسئولیت مدیریت خدمتکاران منزل شخصی بنیامین نتانیاهو را برعهده داشته است، در پی پرداخت نشدن حقوقش توسط نخستوزیر رژیم صهیونیستی، تهدید کرد در صورت برآورده نشدن خواستهاش، اسراری شرمآور از وی و همسرش را فاش خواهد کرد.
این خدمتکار سابق نتانیاهو در اظهاراتی عنوان داشته است من ساعتهای اضافی بسیاری را در خدمت نتانیاهو بودهام اما وی از پرداخت حقالزحمه آن خودداری میکند، من در خلال این دو سال به مدارک، شواهد و نوارهایی دست یافتهام که اگر آنها را فاش کنم نتانیاهو و همسرش رسوا خواهند شد.
این فرد افزود: درصدد طرح شکایتی قضایی علیه بنیامین نتانیاهو و همسرش است و با یکی از مسئولان کابینه نیز دیدار کرده است. وی ادعا کرده در طول دو سال خدمتش شاهد رفتارهای نامناسب و بیشرمانهای از نتانیاهو و همسرش بر ضد سران دولتی و در راس آنها معاون مدیر کل «عزرا سایدف» بوده و برای افشا نکردن آنها، مبلغ ۲۰۰ هزار شکل اسرائیل درخواست کرده است.
دفتر ریاست جمهوری اسرائیل موافقت کرد به این خدمتکار ۵۰ هزار شکل بپردازد و یک فرصت شغلی نیز بدهد اما او این پیشنهاد را رد کرده است. (1075)
 
بابائی
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۲۱:۵۰:۱۹
کره شمالی: بازدارندگی هسته ای خود را تقویت می کنیم
سخنگوی وزارت امور خارجه کره شمالی اعلام کرد که بازدارندگی هسته ای خود را به دنبال تور آسیایی ˈخطرناکˈ باراک اوباما تقویت خواهیم کرد.


رهبر کره شمالی توان رزمی ارتش را تقویت می کنیم؛ کره شمالی آمریکا را دشمن شماره یک خود می داند و در نظر دارد برای مقابله با دشمنان خارجی ارتش خود را تقویت کند قدردانی از رهبرکره شمالی که توانایی قدرت دارد که از این بابت از آن تشکر و قدردانی می کنم (1077)