نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » اخبار سایر رسانه‌ها

با مشارکت موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی،

پخش «آفتاب از نگاه خورشید» از شبکه جهانی ثامن

۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰

با مشارکت موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، «آفتاب از نگاه خورشید» از شبکه جهانی ثامن پخش می شود.

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، وحید حجازی؛ تهیه کننده شبکه جهانی ثامن گفت: این برنامه به زبان فارسی و برای فارسی زبانان نقاط مختلف جهان تولید شده است که در ایام دهه کرامت هر شب از ساعت ۲۱:۴۵ به مدت ۴۵ دقیقه از استودیوی شماره یک حرم مطهر رضوی واقع در نیم طبقه صحن انقلاب بر روی آنتن می رود.

وی افزود: امام رضا(ع) از نگاه امام زمان(عج)، بهره مندی از حضور کارشناسان مذهبی، مدیحه سرایی و شعر از آیتم های مختلف این برنامه است که در کنار بهره مندی از المان های مختلف حرم مطهر تاکنون بازخورد خوبی داشته است.

وی با اشاره به بهره مندی از همه تجهیزات، عوامل فنی و همچنین کارگردانی موسسه رسانه های تصویری گفت: سال های گذشته نیز ما از حرم مطهر رضوی پخش برنامه داشتیم اما همواره هزینه های سنگینی جهت حمل واحد سیار توسط تریلی تا مشهد، عوامل اجرایی و همچنین هماهنگی های ورود و... داشتیم که امسال با عنایت امام رضا(ع) و تلاش مسئولان در آستان قدس رضوی این موانع و هزینه های سنگین مرتفع شده است و امسال با پشتیبانی موسسه رسانه های صوتی و تصویری فقط دو نفر از این شبکه در حرم مطهر رضوی استقرار یافته اند.