پوستر: به زانو در آمدن دزدان دریایی انگلیس به دست نیروهای انقلابی ایران

یک شهید در تظاهرات حامیان شیخ زکزاکی

افشای بودجه ۴۰ میلیون دلاری ترامپ برای مخالفان مادورو

ایتالیا، رتبه آخر آموزش در اروپا

هشتگ «اوباما، بهتر بود» آمریکایی‌ها علیه ترامب

آوارگی ۲۷۵ هزار یمنی طی ۶ ماه اخیر

پویش مردم امارات علیه بازداشت‌های خودسرانه حکومت

اقدام ضدایرانی فدریکا موگرینی

خروج بدون بازگشت ۷۲۰ هزار نفر از اسرائیل

تداوم اعتراضات به جنایات ترکیه در عفرین سوریه

اعتصاب غذای زنان مصری علیه بازداشت دختر قرضاوی

تظاهرات گسترده مردم انگلیس در حمایت از محیط زیست

شهرک‌نشین صهیونیست کودک ۶ ساله فلسطینی را زیر گرفت و کشت

نامزد پیشتاز نخست‌وزیری انگلیس اسلام را مانع پیشرفت دانست

ویدئو کلیپ: شیخ زکزاکی را آزاد کنید

پوستر: سکوت جهانی مقابل جنایات دولت نیجریه علیه شیخ زاکزاکی

بازداشت ۱۵۰ معترض در روز ملی فرانسه

آمریکا دو جنگنده اف ۳۵ به اسرائیل هدیه داد

وزیر تونسی پرچم کشور خود را تشخیص نداد!

حمایت ۷ سازمان اسرائیلی از جنبش تحریم اسرائیل

شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
کد مطلب: ۳۰۲۶
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستکبرین
مفتی عربستانی دوباره آل سعود را رسوا کرد
مفتی عربستانی دوباره آل سعود را رسوا کرد
با وجود ادعای مقامات سعودی مبنی بر مخالفت با اعزام نیرو به سوریه و برخورد با کسانی که جوانان این کشور را به این کار دعوت می کنند؛ مفتی معروف عربستانی این بار در پایتخت مصر خواستار "جهاد در سوریه" شد.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از العالم، "محمد العریفی" دیروز در خطبه جمعه یکی از مساجد قاهره گفت: "ای مجاهدان برای مقابله با دشمنتان جمع شوید .. ما در انتظار خلافت اسلامی هستیم .. قسم می خورم که خلافت اسلامی در راه است به صورتی که من با چشمانم آمدنش را می بینم .. حوادث امروز در کشورهای اسلامی و اتحاد علمای امت و همه حوادث بیانگر آن است که خلافت اسلامی در حال آمدن است."

درخواست این مفتی مشهور سعودی برای جهاد در سوریه درحالی است که مسؤولان عربستانی چندین بار خواستار آن شده اند که چنین دعوتهایی برای اعزام جوانان به سوریه مطرح نشود.

"عبدالعزیز آل الشیخ" مفتی کل عربستان اخیرا با هشدار در خصوص دعوت به "جهاد" در کشورهای بحران زده گفته است که این امر دروازه ای به سوی نابودی است. وی همچنین خاطرنشان کرده است که در سوریه جهاد وجود ندارد زیرا کسی نمی داند که تحت فرماندهی چه کسی وارد می شود و این امر موجب می شود که جوانان در دام دشمنان گرفتار شوند.

البته با وجود موضع گیری‌های رسمی سعودی، حمایت رژیم آل سعود از جنگ در سوریه و گروه‌های تروریستی در این کشور از آغاز بحران و جنگ همچنان ادامه داشته است؛ و تروریستهایی که از عربستان به سوریه اعزام شده اند همگی به عضویت گروه تروریستی "جبهه النصره" در آمده اند.

افشای جنایتهای هولناک گروه های تروریستی در سوریه ضد شهروندان بی گناه که به صورت روزمره در حال تکرار شدن است؛ موجب رسوایی حامیان این گروه ها در غرب و چند کشور منطقه به ویژه عربستان، قطر و ترکیه شده است. با این حال این کشورها همچنان بر ارائه کمکهای همه جانبه به این گروه ها تأکید کرده و مدعی هستند که این سلاح ها به دست گروه هایی می رسد که تروریست نیستند؛ امری که به عقیده ناظران به هدف تأمین منافع رژیم صهیونیستی در منطقه و نابودی همیشگی کشور سوریه صورت می گیرد.
Share/Save/Bookmark