مقاومت فلسطین تل آویو، بئر السبع و هرتزلیا را موشکباران کرد

11 مرداد 1393 ساعت 14:03

گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به تداوم تجاوز ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع نوار غزه، صبح امروز شهرهای تل آویو، بئر السبع و هرتزلیا را موشکباران کردند.


به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری معا نوشت، صدها هزار اسرائیلی صبح امروز شنبه خود را با صدای آژیر خطر و شلیک موشک هایی که تل آویو را هدف قرار داده بود، آغاز کردند.

بر اساس این گزارش شلیک موشک های مقاومت به تل آویو بار دیگر بسیاری از صهیونیست ها را دچار رعب و وحشت کرد و این در حالی است که برخی منابع صهیونیستی مدعی هستند که سامانه گنبد آهنین دو موشک را در آسمان شهر تل آویو رهگیری و ساقط کردند.

حملات موشکی مقاومت فلسطین همچنین به منطقه هشارون در شمال تل آویو نیز رسید و صدای آژیرهای خطر در غفعاتیم، بیتح تکفا، هود هشارون، رماته شارون، عمق خحیفر، هرتزلیا و مناطق جنوب هشارون مثل رعنانا به صدا درآمد.

موشک های فلسطین همچنین به منطقه جنوبی رسید و شهر بئر السبع را هدف قرار داده و صدای آژیرهای خطر در مناطق مرحافیم و شورای منطقه ای بنی شمعون را به صدا درآورد.

از سوی دیگر گردان های القسام شاخه نظامی جنبش حماس شهر حیفا را با موشک R۱۶۰ هدف قرار داد.

این گردان ها همچنین اعلام کرد که ۳ موشک ۱۰۷ را به تل آویو شلیک کرده است و در همین راستا گردان های شهدای الاقصی نیز اعلام کرد که شهرک اشکول را با ۴ موشک ۱۰۷ هدف قرار داده است.


کد مطلب: 27329

آدرس مطلب: http://mwfpress.com/vdcco1qi.2bqmi8laa2.html

جبهه جهانی مستضعفین
  http://mwfpress.com